Konferencja klimatologiczna 2016

icon_meetingKomitet Naukowy oraz Organizacyjny pragnie zaprosić Państwa na II Ogólnopolską Konferencję Klimatologiczną pt. „Aktualne problemy badawcze w meteorologii i klimatologii”, która odbędzie się dn. 15 kwietnia 2016 r. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Celem konferencji jest prezentacja wyników badań młodych naukowców z zakresu meteorologii i klimatologii. Konferencja adresowana jest dla doktorantów oraz studentów studiów magisterskich (II stopnia) z zakresu meteorologii i klimatologii.

Zgłoszenie udziału w konferencji wraz z abstraktem wystąpienia prosimy przesyłać do dnia 25 marca 2016 r. za pomocą załączonego formularza zgłoszeniowego (DOCX) na adres: konferencja.klimat@gmail.com lub tradycyjną pocztą na adres: Zakład Klimatologii WNGiG UAM, ul. Dzięgielowa 27, 61-680 Poznań (z dopiskiem: Konferencja).

Koszt uczestnictwa: 60 zł

Szczegółowe informacje:

Komunikat I (PDF)
Komunikat II (PDF)

Aktualny program konferencji (PDF)

 

14-16.04.2016 r. Możliwe utrudnienia komunikacyjne w Poznaniu

Chcielibyśmy poinformować wszystkich przybywających do Poznania, że w związku z planowanymi obchodami 1050. Rocznicy Chrztu Polski możliwe są utrudnienia komunikacyjne w dn. 14-16.04.2016 r. Utrudnienia dotyczą przede wszystkim ulic w centrum miasta i nie powodują zmian w trasach tramwajów i autobusów kursujących w kierunku kampusu UAM na Morasku.

Dla osób przyjeżdżających samochodem prosimy o uwzględnienie możliwych utrudnień i zapoznanie się z ich szczegółami na stronie: http://www.poznan.pl/mim/info/news/1050-rocznica-chrztu-polski-aktualizacja-zmian-w-organizacji-ruchu,92999.html