VI Ogólnopolska Konferencja Klimatologiczna 2020

Komitet Naukowy oraz Organizacyjny pragnie zaprosić Państwa na VI Ogólnopolską Konferencję Klimatologiczną pt. „Aktualne problemy badawcze w meteorologii i klimatologii”, która odbędzie się w dniu 20 marca 2020 r. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Celem konferencji jest prezentacja wyników badań młodych naukowców z zakresu meteorologii i klimatologii. Konferencja adresowana jest dla doktorantów oraz studentów studiów magisterskich (II stopnia) z zakresu meteorologii i klimatologii.

Zgłoszenie udziału w konferencji wraz z abstraktem wystąpienia prosimy przesyłać do 28 lutego 2020 r. za pomocą załączonego formularza formularza zgłoszeniowego.

Koszt uczestnictwa: 90 zł

Szczegółowe informacje: