VI Ogólnopolska Konferencja Klimatologiczna 2020

Komitet Naukowy oraz Organizacyjny pragnie zaprosić Państwa na VI Ogólnopolską Konferencję Klimatologiczną pt. „Aktualne problemy badawcze w meteorologii i klimatologii”, która odbędzie się w październiku 2020 r. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Celem konferencji jest prezentacja wyników badań młodych naukowców z zakresu meteorologii i klimatologii. Konferencja adresowana jest dla doktorantów oraz studentów studiów magisterskich (II stopnia) z zakresu meteorologii i klimatologii.

Zgłoszenie udziału w konferencji wraz z abstraktem wystąpienia prosimy przesyłać do 30 września 2020 r. za pomocą załączonego formularza formularza zgłoszeniowego.

Szczegółowe informacje:

Komunikat I (PDF)

Komunikat II (PDF)

Komunikat III (PDF)

Komunikat IV (PDF)

 

Na podstawie §8 pkt. 1. Zarządzenia nr 455/2019/2020 Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z dnia 23 maja 2020 r. „w sprawie działania Uniwersytetu w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od dnia 1 czerwca 2020 r.” VI Ogólnopolska Konferencja Klimatologiczna w tradycyjnej formie zostaje przeniesiona na termin po 1. października 2020 roku. W przypadku dalszego przedłużenia ograniczenia funkcjonowania Uniwersytetu, odbędzie się ona w formie zdalnej. O terminie Organizatorzy poinformują w osobnym komunikacie.

Jednocześnie do 30. września 2020 roku zostaje przedłużona rejestracja zgłoszeń nowych uczestników.